Slow City Life to blog, w którym łączę swoje zamiłowanie do urbanistyki i slow life’u. W rezultacie dużo tu treści związanych z dobrym miastem.
Uważam, że szczęśliwe życie w mieście wynika z dobrze „zrobionego” miasta. Jedynym na to sposobem jest zwiększanie świadomości mieszkańców. W efekcie ich wysokie wymagania związane z otaczającą przestrzenią będą pozytywnie wpływać na decyzje włodarzy miast.

Slow City Life to także marka pod którą prowadzę działania projektowe.

kim jestem?

Mgr inż. arch Monika Żelichowska – architektka.
Dla której ważna jest architektura dobra dla ludzi. Funkcjonalna i piękna. Taka, w której przyszły użytkownik będzie się czuć dobrze.

kilka faktów:

ukończyłam Architekturę i Urbanistykę na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie (dawna Politechnika Szczecińska). Doświadczenie zdobywałam pracując w biurach projektowych w Szczecinie oraz w Warszawie (GiS architekci) i Jerozolimie (Zeev Baran architect).

Wciąż staram się rozwijać i edukować, tak aby przygotowywane dla Państwa projekty były jak najlepsze.

więcej o mnie:

Pasja do architektury i dobrego dizajnu to nie wszystko.
Wolny czas lubię spędzać z uśmiechniętymi ludźmi.
Gdy chcę „przewietrzyć” głowę i zrobić miejsce na nowe pomysły wybieram się na rower lub tańce takie jak kizomba lub bachata:)

Współpracuję z profesjonalistami w zakresie projektów konstrukcyjnych oraz instalacji. Dlatego też w mojej ofercie znajdziecie Państwo kompleksowe projekty architektoniczne wraz z koordynacją branżową.

Zapraszam do kontaktu!

Monika Żelichowska

kontakt: slowcitylife@gmail.com